31 Mart seçimlerinden önce ilçe genelinde basılmadık yer bırakmayan Erenler Belediye Başkanı Şenol DİNÇ, göreve başlamasından bu yana kısa bir süre geçmesine rağmen çalışmalarını hızlandırarak devam ettiriyor. Fen İşleri Müdürlüğü kapsamında ilk ihalesini gerçekleştiren Erenler Belediyesi, teknik ve sosyal alanlarda da yatırım planlamalarını tamamlamış durumda.
Erenler Belediyesinde hem Fen İşleri Müdürlüğü hem de Temizlik İşleri Müdürlüğü hummalı bir şekilde çalışmaya devam ediyor.