GEÇMİŞ BELEDİYE BAŞKANLARI

Fevzi KILIÇ

2019 - ...

Cavit ÖZTÜRK

2004 - 2019

Nazım YILDIRIM

16.01.2003 - 28.03.2004

Ekrem YÜCE

18.04.1999 - 16.01.2003

Ulvi ÇAVDAROĞLU

27.03.1994 - 18.04.1999

Orhan MERT

13.02.1984 - 25.03.1994

Rüştü AYKAÇ

13.09.1980 - 01.04.1981

Murat SOĞANCIOĞLU

11.12.1977 - 12.09.1980
01.02.1982 - 13.02.1984
25.03.1984 - 27.03.1994

Musa Kemal GÜNDÜZ

09.12.1973 - 11.12.1977

Şükrü ÖZALP

10.08.1965 - 09.12.1973

Mustafa FETTAHOĞLU

19.04.1964 - 08.06.1965