Özel Kalem Müdürlüğü

ERENLER BELEDİYESİ ERAKOM HİZMETİYLE FARK YARATIYOR 12/24/2021 00:00:00 Haber

ERENLER BELEDİYESİ ERAKOM HİZMETİYLE FARK YARATIYOR

Erenler Belediyesi Aile Koruma Merkezi, kısa adıyla ERAKOM, 2021 yılında toplam 907 vatandaşa danışmanlık desteği verdi. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Fevzi Kılıç; Bizler her anlamda vatandaşın yanında olmaya devam ediyoruz. Farklı bir hizmet olarak ERAKOM birimimiz, vatandaşımızın dertlerini dinleyerek onlara çare olmaya ve danışmanlık vermeye devam ediyor. dedi

ERENLER BELEDİYESİ İLETİŞİM MERKEZİ ERBİM’DEN ÜSTÜN BAŞARI 12/27/2021 00:00:00 Haber

ERENLER BELEDİYESİ İLETİŞİM MERKEZİ ERBİM’DEN ÜSTÜN BAŞARI

Erenler Belediyesi İletişim Merkezi, kısa adıyla ERBİM, 2021 yılında toplam 13.381 vatandaş başvurusundan 13.323 tanesinin çözüme kavuşmasını sağladı. ERBİM’in başarısı hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Fevzi Kılıç; ‘Göreve başlar başlamaz ilk adım olarak vatandaş ilişkileri yönetimi konusunda ERBİM birimini kurarak önemli bir adım attık. Yılsonu verilerine göre attığımız adımın önemini daha iyi anlamış olduk’ dedi

“SİZLERİN HAYALLERİ GELECEĞİMİZE IŞIK TUTUYOR” 03/09/2022 00:00:00 Haber

“SİZLERİN HAYALLERİ GELECEĞİMİZE IŞIK TUTUYOR”

Öğrenciler ile bir araya gelen Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, “Kitaplara olan sevginizden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Sizlerin hayalleri ve fikirleri ülkemizin yarınlarına ışık tutuyor” dedi.

ERENLER’DE İŞÇİ MEMNUN 03/24/2022 00:00:00 Haber

ERENLER’DE İŞÇİ MEMNUN

Belediyemiz ve Hizmet-İş Sendikası arasında devam eden toplu iş sözleşmesi, imzaları atılması ile sona erdi. Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, “Amacımız mesai arkadaşlarımızın en iyi koşullarda çalışmalarıydı. Bu kapsamda en düşük işçi ücretlerinde yüzde 60 gibi yüksek bir oranda artış sağladık. İnşallah bundan sonraki süreçte de hep birlikte daha da güçlü bir şekilde çalışmalarımızı sürdürecek, milletimize hız kesmeden hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

ERENLER’İMİZ İÇİN HIZ KESMEDEN DEVAM 03/30/2022 00:00:00 Haber

ERENLER’İMİZ İÇİN HIZ KESMEDEN DEVAM

AK Parti Erenler İlçe Teşkilatının Danışma Meclisi Toplantısında yerel seçimlerin ardından geçen 3 yılı değerlendiren Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, “33 mahallemiz var, her mahallemize, her mahallemizin her sokağına hizmet götürmek ve tüm vatandaşlarımızın gönlüne dokunabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

“ERENLER’İMİZE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ” 04/19/2022 00:00:00 Haber

“ERENLER’İMİZE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

İlçedeki kurum müdürleri ve muhtarlar ile iftar programında bir araya gelen Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, “33 mahallemizin her bir sokağına hizmet götürebilmek ve ilçemize değer katabilmek için tüm gücümüz ve gayretimiz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

BAŞKAN FEVZİ KILIÇ BELÇİKALI ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI 04/25/2022 00:00:00 Haber

BAŞKAN FEVZİ KILIÇ BELÇİKALI ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI

Staj eğitimlerini almak için Sakarya’ya gelen Belçikalı öğrenci topluluğunu ağırlayan Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, “Ülkelerinde Sosyal Hizmet Bölümünde eğitim gören Belçikalı öğrencilerimiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerimiz ile saha çalışmalarına eşlik ederek, çalışmaları yerinde görme fırsatı elde edecek” dedi.

ERENLER’DE BAYRAM SEVİNCİ 05/03/2022 00:00:00 Haber

ERENLER’DE BAYRAM SEVİNCİ

Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, belediyede gerçekleşen bayramlaşma programına katılan misafirlere ve hane ziyaretlerinde gönül kapılarını açan vatandaşlara teşekkür ederek, “Rabbim nice bayramlarda bir araya gelmeyi nasip eylesin” dedi.

 

ERAKOM hizmeti kapsamında

Çocuk Danışmanlık

Oyun Terapisi

Bireysel Danışmanlık

Kadın Psikolojik Destek

Aile Danışmanlık ve Rehberlik Çalışmaları

Yapılmaktadır

 

ERAKOM Birimimiz Randevu Sistemiyle Çalıştğından

444 25 54 

numarasını arayarak randevu talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Erenler Belediyesi sınırları içerisinde yaşayan yatağa bağımlı, yürüyemeyen hastalarımızın tedavisi için evlerinden güvenli bire şekilde alınarak hastaneye, tedavisi tamamlanan hastalarımızın hastaneden eve nakillerini güvenli şekilde sağlamaktayız.  

Ambulans hizmetinden faydalanmak için 444 2554 no lu çağrı merkezinden nakil randevuları en az 5 (beş) iş günü öncesinden oluşturulmaya başlanmaktadır.

 

HASTA NAKİL AMBULANSI ÇALIŞMA SAATLERİ NELERDİR?

Belediyemiz 1 adet Hasta Nakil Ambulansı ile Hafta içi ve sadece mesai saatleri içerisinde ( 8:30-17:00 ) hizmet vermektedir. (Hafta sonu ve tatil günlerinde hastanelerde poliklinik hizmetleri ve taburcu işlemleri yapılmadığından hizmet verilmemektedir)