Özel Kalem Müdürlüğü

ERENLER BELEDİYESİ ERAKOM HİZMETİYLE FARK YARATIYOR 12/24/2021 00:00:00 Haber

ERENLER BELEDİYESİ ERAKOM HİZMETİYLE FARK YARATIYOR

Erenler Belediyesi Aile Koruma Merkezi, kısa adıyla ERAKOM, 2021 yılında toplam 907 vatandaşa danışmanlık desteği verdi. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Fevzi Kılıç; Bizler her anlamda vatandaşın yanında olmaya devam ediyoruz. Farklı bir hizmet olarak ERAKOM birimimiz, vatandaşımızın dertlerini dinleyerek onlara çare olmaya ve danışmanlık vermeye devam ediyor. dedi

ERENLER BELEDİYESİ İLETİŞİM MERKEZİ ERBİM’DEN ÜSTÜN BAŞARI 12/27/2021 00:00:00 Haber

ERENLER BELEDİYESİ İLETİŞİM MERKEZİ ERBİM’DEN ÜSTÜN BAŞARI

Erenler Belediyesi İletişim Merkezi, kısa adıyla ERBİM, 2021 yılında toplam 13.381 vatandaş başvurusundan 13.323 tanesinin çözüme kavuşmasını sağladı. ERBİM’in başarısı hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Fevzi Kılıç; ‘Göreve başlar başlamaz ilk adım olarak vatandaş ilişkileri yönetimi konusunda ERBİM birimini kurarak önemli bir adım attık. Yılsonu verilerine göre attığımız adımın önemini daha iyi anlamış olduk’ dedi

 

ERAKOM hizmeti kapsamında

Çocuk Danışmanlık

Oyun Terapisi

Bireysel Danışmanlık

Kadın Psikolojik Destek

Aile Danışmanlık ve Rehberlik Çalışmaları

Yapılmaktadır

 

ERAKOM Birimimiz Randevu Sistemiyle Çalıştğından

444 25 54 

numarasını arayarak randevu talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Erenler Belediyesi sınırları içerisinde yaşayan yatağa bağımlı, yürüyemeyen hastalarımızın tedavisi için evlerinden güvenli bire şekilde alınarak hastaneye, tedavisi tamamlanan hastalarımızın hastaneden eve nakillerini güvenli şekilde sağlamaktayız.  

Ambulans hizmetinden faydalanmak için 444 2554 no lu çağrı merkezinden nakil randevuları en az 5 (beş) iş günü öncesinden oluşturulmaya başlanmaktadır.

 

HASTA NAKİL AMBULANSI ÇALIŞMA SAATLERİ NELERDİR?

Belediyemiz 1 adet Hasta Nakil Ambulansı ile Hafta içi ve sadece mesai saatleri içerisinde ( 8:30-17:00 ) hizmet vermektedir. (Hafta sonu ve tatil günlerinde hastanelerde poliklinik hizmetleri ve taburcu işlemleri yapılmadığından hizmet verilmemektedir)