Özel Kalem Müdürlüğü

İL BAŞKANI BAYAR’DAN BAŞKAN ŞENOL DİNÇ’E ZİYARET 04/05/2024 00:00:00 Haber

İL BAŞKANI BAYAR’DAN BAŞKAN ŞENOL DİNÇ’E ZİYARET

Erenler Belediye Başkanlığı görevine seçilerek görevi devir alan Şenol Dinç, Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Cengiz Bayar’ı misafir etti.

ERENLER’DE SAMİMİ VE COŞKULU BAYRAMLAŞMA 04/10/2024 00:00:00 Haber

ERENLER’DE SAMİMİ VE COŞKULU BAYRAMLAŞMA

Bayramlaşma programında konuşan Erenler Belediye Başkanımız Şenol Dinç, “Ramazan Bayramımızın tüm İslam Âlemine mübarek olmasını diliyor; birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin daha da pekişmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum” dedi.

ERENLER’DE YENİ DÖNEME YOĞUN İLGİ SÜRÜYOR 04/17/2024 00:00:00 Haber

ERENLER’DE YENİ DÖNEME YOĞUN İLGİ SÜRÜYOR

Hizmet noktasında misafirlerini ağırlayan Belediye Başkanımız Şenol Dinç, “Hayatımız Erenler’imizin sokaklarında, caddelerinde geçti. Bizler bu ilçede doğduk, büyüdük. Şimdi Allah’ın izniyle hizmet noktasındayız. Milletimize verdiğimiz sözleri ve hak ettikleri hizmeti sunabilmek için vakit daha çok çalışma vakti” dedi.

ERENLER’DE 23 NİSAN COŞKU İLE KUTLANACAK 04/22/2024 00:00:00 Haber

ERENLER’DE 23 NİSAN COŞKU İLE KUTLANACAK

Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 23 Nisan Salı günü evlatlarımızla beraber, belediye hizmet binamızın bahçesinde büyük bir şenlikle kutlayacağız” dedi.

ERENLER BELEDİYESİ “İŞ HAYATINDA ETİK VE AHLAK” KONULU EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLEDİ 05/30/2024 00:00:00 Haber

ERENLER BELEDİYESİ “İŞ HAYATINDA ETİK VE AHLAK” KONULU EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLEDİ

Erenler Belediyesi, Etik Haftası sebebiyle “İş Hayatında Etik ve Ahlak” konulu eğitim programı düzenledi. Prof Dr. Tahsin TURĞAY’ın eğitimci olarak yer aldığı eğitim programı, belediye binasında personelin katılımıyla gerçekleşti.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ŞENOL DİNÇ’TEN ERENLER İÇİN ANKARA’DA HUMMALI ÇALIŞMA 05/31/2024 00:00:00 Haber

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ŞENOL DİNÇ’TEN ERENLER İÇİN ANKARA’DA HUMMALI ÇALIŞMA

Erenler Belediye Başkanı Şenol DİNÇ, Erenler İlçesinde yapılacak projelerle ilgili Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ ile toplantı gerçekleştirdi.

 

ERAKOM hizmeti kapsamında

Çocuk Danışmanlık

Oyun Terapisi

Bireysel Danışmanlık

Kadın Psikolojik Destek

Aile Danışmanlık ve Rehberlik Çalışmaları

Yapılmaktadır

 

ERAKOM Birimimiz Randevu Sistemiyle Çalıştğından

444 25 54 

numarasını arayarak randevu talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Erenler Belediyesi sınırları içerisinde yaşayan yatağa bağımlı, yürüyemeyen hastalarımızın tedavisi için evlerinden güvenli bire şekilde alınarak hastaneye, tedavisi tamamlanan hastalarımızın hastaneden eve nakillerini güvenli şekilde sağlamaktayız.  

Ambulans hizmetinden faydalanmak için 444 2554 no lu çağrı merkezinden nakil randevuları en az 5 (beş) iş günü öncesinden oluşturulmaya başlanmaktadır.

 

HASTA NAKİL AMBULANSI ÇALIŞMA SAATLERİ NELERDİR?

Belediyemiz 1 adet Hasta Nakil Ambulansı ile Hafta içi ve sadece mesai saatleri içerisinde ( 8:30-17:00 ) hizmet vermektedir. (Hafta sonu ve tatil günlerinde hastanelerde poliklinik hizmetleri ve taburcu işlemleri yapılmadığından hizmet verilmemektedir)