BELEDİYEMİZDE İŞÇİYİ SEVİNDİREN GELİŞME

25/08/2022

Belediyemiz ve Hizmet-İş Sakarya Şube Başkanlığı Erenler’de işçileri sevindiren bir karara imza attı. Belediye ve sendika arasında gerçekleşen görüşmeler sonrasında işçi maaşlarında iyileştirilmeye gidildi. Yüzde 37 oranında gerçekleşen artış kararı belediyede çalışan işçiler tarafından sevinçle karşılandı.

GÖRÜŞMELER SONUCUNDA

Sendika ile gerçekleşen imza programında konuşan Belediyemiz Başkanı Fevzi Kılıç, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren mesai arkadaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın asgari ücrete gerçekleştirdiği ara zammın ardından biz de sendika yetkilileri ile bir araya gelerek görüşmelerimizi gerçekleştirdik” dedi.

HAYIRLI OLSUN

Başkan Fevzi Kılıç, “Gerçekleşen görüşmeler sonrasında işçi kardeşlerimiz için yüzde 37 oranında zam belirledik. Hiçbir mesai arkadaşımızı enflasyona ezdirmeme konusunda kararlıyız. Alınan kararın her bir mesai arkadaşım için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR

Hizmet-İş Sakarya Şube Başkanı Mesut Gökdemir ise, “Erenler Belediye Başkanımız Sayın Fevzi Kılıç, yine işçilerimizi sevindiren bir karara imza attı. Asgari ücrete gelen ara zam ile birlikte Erenler Belediyesine bağlı Er-Yap İnşaat, Yatırım ve Pazarlama AŞ’de çalışan kardeşlerimiz için Fevzi Başkanımızla yüzde 37 gibi yüksek bir oranda iyileştirme kararı aldık. Başkanımıza konfederasyonum adına çok teşekkür ederim” dedi.

Güncel Haberler

Erenler Belediyesi Güncel Haberler

Tüm Haberler