ERENLER’DE DAİMİ İŞÇİLERİ SEVİNDİREN GELİŞME

07/09/2022

Belediyemiz ve Hizmet-İş Sakarya Şube Başkanlığı ile gerçekleşen görüşmeler neticesinde daimi işçi kadrosunda çalışan personellerin maaşlarında iyileştirmeye gidildi. Gelecek yıl gerçekleşecek anlaşma öncesinde yapılan iyileştirme personel tarafından mutlulukla karşılandı.

HAYIRLI OLSUN

Sendika ile gerçekleşen imza programında konuşan Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç, “Geçtiğimiz ay şirket kadrosunda çalışan mesai arkadaşlarımız için güzel oranda iyileştirme kararı almıştık. Sendikamız ile yaptığımız görüşmeler sonucunda daimi işçi kadrosunda çalışan mesai arkadaşlarımızın da maaşlarında iyileştirme kararı aldık. Alınan kararın her bir mesai arkadaşım için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR

İmza programında konuşan Hizmet-İş Sakarya Şube Başkanı Mesut Gökdemir ise, “Erenler Belediye Başkanımız Sayın Fevzi Kılıç, şirket kadrosunda çalışan arkadaşlarımızdan sonra daimi işçi kadrosunda çalışan arkadaşlarımız içinde bizleri ve çalışanları mutlu eden bir karara imza attı. Başkanımıza konfederasyonum adına teşekkür ederim” dedi.

Güncel Haberler

Erenler Belediyesi Güncel Haberler

Tüm Haberler